Vitaj leto 2011

V tomto roku sa uskutoční už 7. ročník festivalu VITAJ LETO.
Tradične sa stretneme na futbalovom štadióne v Margecanoch,
8. – 9. júla 2011.

Hudobná pozvánka (kliknite pre spustenie)

Letný hudobný festival v blízkosti Ružínskej priehrady patrí už niekoľko rokov medzi najobľúbenejšie letné hudobné podujatia v regióne. Vďaka programovým novinkám a zmene z jednodňového festivalu na dvojdňový očakávajú organizátori v porovnaní z ostatnými ročníkmi vysokú návštevnosť.

Osvedčená festivalová dramaturgia už tradične spája ľudové tradície na jednej strane a modernú kultúru na strane druhej, nezabudlo sa ani na bohatý program pre deti počas celej soboty. Úvod každého festivalového dňa bude patriť talentovaným skupinám z domáceho regiónu, ktoré takto dostanú šancu a príležitosť na prezentáciu pred početným publikom.

Program a súťaže

PIATOK: 8. Júl 2011
12:00 CZ-SK DJ PARTY MIX
13:30 SÁM SEBOU
14:20 NUDA CORPORA
15:10 STOI ČO STOI
16:00 BIG APLLE
16:50 ATLANTÍDA
18:00 HORKÝŽE SLÍŽE
19:20 KABÁT revival
20:30 CHIKI LIKI TUA
21:45 METROPOLIS
23:00 VIDIEK
00:20 HELENINE OČI
01:30 VITAJ LETO PÁRTY s DJ Marco*B

SOBOTA: 9.7.2011
20:00 VITAJ LETO OPEN AIR PARTY

/organizátor si vyhradzuje právo na zmenu programu/

Hudobný festival VITAJ LETO MARGECANY vychádza v ústrety hudobným fanúšikom priateľskou cenou vstupného.

Hudobným fanúšikom v Margecanoch sa aj v tomto roku predstavia kvalitné kapely. Medzi headlinermi festivalu sa objavia Horkýže Slíže. Dobrým zážitkom určite bude vystúpenie Nitrianskej skupiny Metropolis a Prešovská formácia Chiki liki tua. Príjemne nám noc spestrí skupina Kabát revival/Vráble/, o ktorej môžme hovoriť ako o najlepšom Českom a Slovenskom revivale skupiny KABÁT. V priebehu oboch dní pripravujeme pre deti mnoho súťaží a atrakcii /nafukovacia žiraga, autíčka, zlaňovanie, a iné/. V sobotu nás čaká už tradičná súťaž vo varení guláša, pečení koláčov a pílení guľatiny.

Lokalita a doprava

Vďaka železničnému uzlu sú Margecany dostupné zo všetkých smerov. Každú hodinu príchádza vlak od Košíc, od Popradu ako aj od Červenej Skaly. Autobusom su Margecany dostupné od Košíc, Prešova, SNV, atď.

Milovníci zlatého moku si môžu vyskúšať svoj smäd pri súťaží v pití piva. Tombola bude určite opäť príjemných spestrením podujatia.

Aktuálne informácie nájdete na www.vitajleto.sk

Zaujalo vás to? Zdieľajte: