Pozvánka do kina

Hobit

Pozývame Vás do kina v Margecanoch na najnovší dobrodružno-fantazijný film

HOBIT-Smaugova pustatina

dňa 25. apríla 2014 o 18.00 hod.

Premiéra:12. decembra 2013 Krajina pôvodu: USA / Nový Zéland   Rok výroby: 2013   Žáner: Dobrodružný / Fantasy                            Dĺžka: 161   min. Jazyková verzia: slovenské titulky,                nevhodný    do 12 rokov, vstupné 1 euro

Hobit4

Krátky obsah:

Film “Hobit: Smaugova pustatina” je pokračovaním príbehu hlavnej postavy Bilba Bublíka na jeho spoločnej púti s čarodejníkom Gandalfon a trinástimi trpaslíkmi, vedenými Thorinom Dubbinom. Vydali sa na výpravnú cestu, ktorej cieľom je získať späť Osamelú horu a stratené kráľovstvo trpaslíkov Erebor. Potom, čo prežili začiatok svojej neočakávanej cesty pokračuje táto spoločnosť smerom na Východ a cestou v zákernom lese Severného Temnohvozdu stretáva Beorna meniaceho kožu a húf obrovských pavúkov.
Keď sa im podarí uniknúť zo zajatia nebezpečných lesných elfov, pokračujú trpaslíci k Jazernému mestu a nakoniec k samotnej Osamelej hore, kde musia čeliť najväčšiemu nebezpečenstvu v podobe draka Smauga – najstrašnejšieho stvorenia, ktoré preverí nielen ich odvahu, ale aj pevnosť ich priateľstva a zmysluplnosť celej púte.

Zaujalo vás to? Zdieľajte: