Letný festival VITAJ LETO 2012

 

Festival bude v tomto roku prvýkrát dvojdňový a to piatok 6. 7. 2012 a v sobotu 7. 7. 2012.

Počas dvoch dní máte možnosť vidieť 20 slovenských a českých kapiel ako napríklad METROPOLIS, TEAM REVIVAL, PETER BIČ PROJEKT, TRISTANA, FICTIVE MARRY, VYPSANÁ FIXA, REVERZ PARK, SMOLA A HRUŠKY, CHIKI LIKI TUA, VIDIEK, KONFLIKT, HEĽENINE OČI.

Pre návštevníkov pripravujeme stanové mestečko s vlastným bufetom a sociálnymi zariadeniami. Čakajú Vás aj atrakcie ako paintbaal a iné.

Letný festival VITAJ LETO vznikol v roku 2005 ako jednodňové podujatie a stal sa neodmysliteľnou súčasťou leta v regióne a postupne si získal miesto medzi najväčšími akciami na východnom Slovensku.

Podujatie sa pravidelne usporadúva na začiatku letných prázdnin v areáli futbalového štadióna Margecany, tradične ako súčasť osláv založenia obce Margecany /DNI OBCE MARGECANY/

Na festivale sú prezentované rôzne druhy žánrov, festival  dopĺňa aj tanečná hudba.

Myslíme na všetky vekové kategórie, aj na rodiny s deťmi. Návštevníci majú možnosť zabaviť sa nielen pri dobrej a kvalitnej hudbe stálic hudobnej scény, priestor majú aj mladé kapely, ktoré majú takto možnosť prezentovať svoju tvorbu a dostať sa do povedomia fanúšikov. Na mladších čakajú rôzne atrakcie ako paintbaal, nafukovací hrad, súťaže.

Festival od roku 2005 organizovala Obec Margecany. Od roku 2009 sa festival organizuje za spolupráce agentúry a obce.

Na festivale počas jeho histórie vystúpili kapely a umelci ako Vašo Patejdl, Zuzana Smatanová, Peha, Gladiator, Noc a deň, Polemic, Horkýže slíže, Vidiek, Heľenine oči, Chiki liki tua, Metropolis, Team revival, Peter Nagy & INDIGO a iný.

Pobrobnejšie informácie sa dozviete na stránke www.vitajletomargecany.sk

Zaujalo vás to? Zdieľajte:

Jedna odpoveď na „Letný festival VITAJ LETO 2012“

Nie je možné pridávať komentáre.